Dobry klimat dla powiatów

Utworzono .

eu.png Instytut na rzecz Ekorozwoju, Związek Powiatów Polskich oraz Community Enegy Plus z Wlk. Brytanii wspólnie realizują projekt "Dobry Klimat dla Powiatów" będący laureatem europejskiego programu LIFE+. Celem tego partnerskiego przedsięwzięcia jest aktywizowanie polskich samorządów do działań prowadzących do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oraz służących lepszej adaptacji do zmian klimatu. Realizacja projektu rozpoczęła się 1 września 2010r. i trwać będzie do 2015r.

Instytut na rzecz Ekorozwoju poszukuje osoby do pracy w charakterze Lokalnego Inicjatora Społeczeństwa Obywatelskiego (LISO) w powiecie elbląskim i w powiecie iławskim.

Poszukujemy aktywnych osób chcących działać na rzecz ochrony klimatu. Prosimy o rozpowszechnienie informacji w Państwa organizacji i wśród innych osób, których mogłaby zainteresować niniejsza propozycja współpracy (szczegóły w załączniku).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie, w terminie do 01.03.2011, krótkiego CV i listu motywacyjnego, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju, ul. Nabielaka 15 lok. 1, 00-743 Warszawa.
Dodatkowe informacje na temat projektu znajdują się na www.chronmyklimat.pl/doklip . W razie niejasności prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub telefoniczny (22 851 04 04).

Projekt realizowany z udziałem środków instrumentu finansowego LIFE+ Komisji Europejskiej i środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Z poważaniem,
Ewa Świerkula
Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju / Institute for Sustainable Development

W interesie przyszłych pokoleń / In the Interest of the Future Generation
ul. Nabielaka 15 lok.1
00-743 Warszawa
tel.: (+4822) 851 04 02, 851 04 03, 851 04 04
fax: (+4822) 8510400
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.ine-isd.org.pl
www.chronmyklimat.pl (vortal poświęcony problematyce ochrony klimatu)
www.natura2000.org.pl (portal poświęcony Naturze 2000 i turystyce)