Konferencja nt. klastrów turystycznych

Utworzono .

b_150_100_16777215_00_images_stories_150_lat_-_kanal_elblaski.jpgW dniach 15-16 maja 2010 roku w Ostródzie odbywa się konferencja "Klaster turystyczny modelem współpracy i szansa rozwoju Krainy Kanału Elbląskiego" w ramach projektu "Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego".

W programie konferencji przewidziano wystąpienia Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa, Starosty Ostródzkiego, Włodzimierza Brodiuka, Dyrektora Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Stanisława Harajdy i Anny Jaroszuk. Wykładowcami są: Cezary Molski z Polskiej Organizacji Turystycznej, Bogdan Kępka, Bożena Cebulska z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Jan Marczuk z LOT w Poznaniu.

Organizatorami są Urząd Marszałkowski Województwa warmińsko Mazurskiego w partnerstwie z powiatem elbląskim, iławskim i ostródzkim.

Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy.

 

S.P.