Wojciech Maślewski nie żyje

Utworzono .

Z przykrością informuję, że 30 stycznia 2010 roku w Ostródzie zmarł Wojciech Maślewski, członek Stowarzyszenia Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania w Elblągu. W LGD reprezentował Związek Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego w Ostródzie, partnera wspierającego LGD.

Był z nami od początku tworzenia Lokalnej Grupy Działania. Jako prowadzący sprawy Związku Gmin bezpośrednio uczestniczył w procesie opracowywania Programu Rozwoju Turystyki w obszarze Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego w 2004 roku i jego aktualizacji w 2006 roku.

W latach 2005-2006 z ramienia Związku Gmin prowadził Schemat I Programu Pilotażowego LEADER+.  Uczestniczył w procesie powstawania Lokalnej Grupy Działania i Zintegrowanej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich Kanału Elbląskiego. Uczestniczył w realizacji Schematu II Programu Pilotażowego LEADER+ w latach 2007-2008. Od 16 marca 2009 roku był członkiem zwyczajnym LGD.

Aktywnie wspierał Stowarzyszenie przy organizacji debaty strategicznej nad Lokalną Strategią Rozwoju obszarów wiejskich Kanału Elbląskiego 18 lipca 2008 roku w Ostródzie oraz spotkania rekrutacyjno - informacyjnego w projekcie "Program LEADER kuźnią lokalnych liderów" 12 maja 2009 roku w Ostródzie. Ostatni raz wspierał LGD przy organizacji wizyty studyjnej LAG Flaming - Havel w dniach 17-19 grudnia 2009 roku w Ostródzie.

Z żalem żegnamy naszego kolegę, współpracownika, mediatora, doradcę.

S.Pańczuk