Porady informatyczne dla organizacji pozarządowych

Utworzono .

W twoim stowarzyszeniu pojawił się problem z komputerem? Potrzebna jest natychmiastowa pomoc informatyka? Skorzystaj z porad informatycznych Centrum Organizacji Pozarządowych!

Stowarzyszenie Elbląg Europa udziela bezpłatnych porad informatycznych organizacjom pozarządowym działającym na terenie Elbląga oraz powiatu elbląskiego.
Jeśli nie wiesz jak zarchiwizować dokumenty, zainstalować system, w jaki sposób
zabezpieczyć się przed wirusami lub po prostu wahasz się przy wyborze nowego komputera
Zadzwoń pod nr 55/6434312 i umów się na poradę. Nasi pracownicy odwiedzą siedzibę Twojego stowarzyszenia i udzielą za darmo fachowej pomocy.
Centrum Organizacji Pozarządowych mieści się przy ul. Stefczyka 7/8.
- Stawiamy na rozwój III sektora nie tylko pod względem realizowanych zadań społecznych, ale również w zakresie wykorzystania innowacyjnych rozwiązań logistycznych, które z pewnością ułatwiają komunikację i czynią organizacje pozarządowe konkurencyjnym miejscem na rynku pracy- mówi Anna Czerwień, koordynatorka projektu.

Projekt „III sektor w XXI wieku. Centrum Organizacji Pozarządowych powiatu elbląskiego” jest współfinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz przez Urząd Miejski w Elblągu.

--
Centrum Organizacji Pozarządowych
prowadzone przez
Stowarzyszenie Elbląg Europa
ul. Stefczyka 7/8;
82-300 Elbląg
tel. 055 643 43 12
www.cop.elbag.pl